Apple iPhone 8 ir 8 Plus apžvalga„iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ savo dizaino linijomis nenustebina. Tačiau gamintojas įdiegė ne vieną atnaujinimą, kurie paverčia šiuos išmaniuosius vienais iš pažangiausių įrenginių rinkoje. Pavyzdžiui, jie turi išvaizdžią stiklinę nugarėlę, kuri suteikia įrenginiams ne tik grožio, bet ir leidžia juos krauti belaidžiu būdu. Tai, žinoma, ne vienintelis jų privalumas, apie visus sužinosite trumpoje BITĖS PROFŲ apžvalgoje.

12 Comments

 1. As radau lietuviu kalba zinau –
  Ziaurei keista bet istikro
  Nieksp netikephjo
  Bet ten reike siustis

 2. Ačiū bitė, kaip visada labai laiku ir aktualų, po beveik pusės metų nuo Iphone 8 išleidimo, išleisti apžvalga labai protinga idėja. Nenuostabu, kad peržiurų nėr, jus dar išleiskite apžvalga ant Iphone X po metų, protinguoliai.

 3. Iphone 6 dar apsimoka pirkti 🙂 iki 2020 metu tia drasiai galima naudoti.

 4. Manau iphone nieko labai mandraus. Ta pati ir net daugiau gali pasiulyti konkurentai ir pigiau.

 5. Programas varto puikiai ir gereitai! Nebėda Apple atnaujins telefoną ir jis sulėtės nebebus toks greitas =)

 6. kdl beveik nekalbat apie minusus. Labai gaila, kad taip. vieną paminėsiu – iškili kamera, būtent dėl jos daug kas vengia smsungų, o aš vien dėl šio milžiniško trūkumo iphone 8 ir 8+ sakau – ne, niekada nepirksiu tavęs. kita vertus, kaina yra viliojanti. kaina yra mažytė. dėl jos lakštigalos iš medžių krenta (nepamenu kur, bet man jau girdėtas išsireiškimas).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *